Kadra Klasa okręgowa 2018/2019

 Bramkarz Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Jakub Daniel Jakub Daniel 16 lipiec 1999 2 1 1 0 0 0 0 105
Robert Dybowski Robert Dybowski (RW) 07 maj 1979 12 12 0 0 0 0 0 1080
Jakub Pociask Jakub Pociask (RJ) 11 lipiec 1989 12 12 0 1 0 1 0 1065
Tomasz Strzępek Tomasz Strzępek 28 sierpień 1979 0 0 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Kamil Bezara Kamil Bezara 15 lipiec 1994 7 2 5 1 0 0 0 165
Tomasz Bezara Tomasz Bezara 12 styczeń 1996 18 10 8 5 0 0 0 841
Kamil Cyran Kamil Cyran 20 kwiecień 1990 3 3 0 3 0 1 0 176
Dawid Furtak Dawid Furtak 09 listopad 2001 24 10 14 4 0 1 0 1009
Mateusz Miazga Mateusz Miazga 10 kwiecień 1992 16 16 1 4 1 6 1 1323
Michał Napora Michał Napora 30 wrzesień 1996 16 15 1 1 0 1 0 1367
Bartłomiej Ochab Bartłomiej Ochab 11 sierpień 1993 22 21 1 0 1 3 2 1875
Rafał Ogrodnik Rafał Ogrodnik 20 styczeń 1998 2 0 2 1 0 0 0 49
Maksymilian Opiela Maksymilian Opiela 18 czerwiec 1990 13 13 0 3 1 2 0 1142
Patrycjusz Perlik Patrycjusz Perlik 28 listopad 1980 0 0 0 0 0 0 0 0
Sebastian Perlik Sebastian Perlik 23 grudzień 1999 3 0 3 0 0 1 0 48
Kacper Powrózek Kacper Powrózek 02 czerwiec 1994 0 0 0 0 0 0 0 0
Przemysław Surman Przemysław Surman 15 wrzesień 1996 3 0 3 0 0 0 0 37
 Pomocnik Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Dominik Cieśla Dominik Cieśla 25 kwiecień 1999 26 25 1 12 3 0 0 2088
Miłosz Czarnik Miłosz Czarnik (RW) 08 grudzień 2000 12 9 3 5 1 0 0 810
Adrian Furtak Adrian Furtak 24 maj 1993 3 3 0 1 0 0 0 226
Jakub Kusowski Jakub Kusowski 18 lipiec 1996 3 0 3 0 0 2 0 76
Witold Matysek Witold Matysek 10 kwiecień 1990 4 3 1 2 0 1 0 232
Marcin Myszkowski Marcin Myszkowski 14 grudzień 1985 14 1 13 1 0 0 0 160
Jan Nędza Jan Nędza 31 styczeń 1993 26 26 0 0 1 3 0 2340
Daniel Proczek Daniel Proczek 17 luty 1989 0 0 0 0 0 0 0 0
Paweł Proczek Paweł Proczek 20 listopad 2000 0 0 0 0 0 0 0 0
Robert Raś Robert Raś 23 czerwiec 1982 0 0 0 0 0 0 0 0
Wojciech Tułecki Wojciech Tułecki 04 październik 1992 13 11 2 2 1 3 0 1002
Dawid Zawiślak Dawid Zawiślak 02 październik 1994 26 23 3 5 2 2 0 2167
 Napastnik Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Marcin Baran Marcin Baran 08 czerwiec 1994 8 7 1 6 1 1 0 414
Paweł Hals Paweł Hals 10 czerwiec 1999 8 0 8 0 0 0 0 26
Wojciech Jasicki Wojciech Jasicki (RW) 12 listopad 2001 12 5 7 2 1 0 0 645
Dominik Kobos Dominik Kobos 27 październik 1992 23 16 7 11 12 2 0 1550
Piotr Miazga Piotr Miazga 15 styczeń 1991 4 1 3 1 0 0 0 87
Paweł Nędza Paweł Nędza 04 czerwiec 1997 20 20 0 14 12 3 0 1673
Karol Opiela Karol Opiela 28 luty 2000 24 20 4 13 1 0 0 1753
Łukasz Zabiega Łukasz Zabiega 09 sierpień 1993 3 1 2 0 0 1 0 139

Następny Mecz

22. 06. 2019, 17:00
Klasa okręgowa, Ocieka

Victoria
:
Kaskada

Ostatni Mecz

15. 06. 2019, 17:00
Klasa okręgowa, Wola Chorzelowska

Kolorado
2:2
Victoria

Tabela

P   Zespół M Pkt.
1 Stal II 28 71
2 Victoria Cz. 27 63
3 Lechia 27 57
4 Kamieniarz 27 44
5 Głowaczowa 27 39
6 Radomyślanka 27 38
7 Olchovia 27 33
8 Wiewiórka 27 32
9 Chorzelów 27 32
10 Chemik 27 30
11 Kolorado 27 28
12 Płomień 27 26
13 Kaskada 27 25
14 Victoria 27 24
15 Korona 27 24