Kadra Klasa okręgowa 2018/2019

 Bramkarz Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Jakub Daniel Jakub Daniel 16 lipiec 1999 1 1 0 0 0 0 0 90
Jakub Pociask Jakub Pociask 11 lipiec 1989 4 4 0 0 0 1 0 360
Tomasz Strzępek Tomasz Strzępek 28 sierpień 1979 0 0 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Kamil Bezara Kamil Bezara 15 lipiec 1994 2 1 1 1 0 0 0 56
Tomasz Bezara Tomasz Bezara 12 styczeń 1996 4 2 2 2 0 0 0 138
Kamil Cyran Kamil Cyran 20 kwiecień 1990 0 0 0 0 0 0 0 0
Dawid Furtak Dawid Furtak 09 listopad 2001 5 5 1 3 0 0 0 279
Mateusz Miazga Mateusz Miazga 10 kwiecień 1992 3 3 0 1 0 1 0 260
Michał Napora Michał Napora 30 wrzesień 1996 5 5 0 0 0 0 0 450
Bartłomiej Ochab Bartłomiej Ochab 11 sierpień 1993 4 4 0 0 0 0 1 315
Rafał Ogrodnik Rafał Ogrodnik 20 styczeń 1998 2 0 2 1 0 0 0 49
Maksymilian Opiela Maksymilian Opiela 18 czerwiec 1990 4 4 0 2 0 0 0 328
Patrycjusz Perlik Patrycjusz Perlik 28 listopad 1980 0 0 0 0 0 0 0 0
Sebastian Perlik Sebastian Perlik 23 grudzień 1999 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Powrózek Kacper Powrózek 02 czerwiec 1994 0 0 0 0 0 0 0 0
Przemysław Surman Przemysław Surman 15 wrzesień 1996 1 0 1 0 0 0 0 8
 Pomocnik Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Dominik Cieśla Dominik Cieśla 25 kwiecień 1999 5 5 0 2 1 0 0 434
Adrian Furtak Adrian Furtak 24 maj 1993 1 1 0 0 0 0 0 90
Jakub Kusowski Jakub Kusowski 18 lipiec 1996 3 0 3 0 0 2 0 76
Witold Matysek Witold Matysek 10 kwiecień 1990 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcin Myszkowski Marcin Myszkowski 14 grudzień 1985 2 0 2 0 0 0 0 20
Jan Nędza Jan Nędza 31 styczeń 1993 5 5 0 0 1 1 0 450
Daniel Proczek Daniel Proczek 17 luty 1989 0 0 0 0 0 0 0 0
Paweł Proczek Paweł Proczek 20 listopad 2000 0 0 0 0 0 0 0 0
Robert Raś Robert Raś 23 czerwiec 1982 0 0 0 0 0 0 0 0
Wojciech Tułecki Wojciech Tułecki 04 październik 1992 3 1 2 0 0 0 0 135
Dawid Zawiślak Dawid Zawiślak 02 październik 1994 5 5 0 0 0 1 0 450
 Napastnik Urodziny Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Marcin Baran Marcin Baran 08 czerwiec 1994 0 0 0 0 0 0 0 0
Paweł Hals Paweł Hals 10 czerwiec 1999 3 0 3 0 0 0 0 11
Dominik Kobos Dominik Kobos 27 październik 1992 5 5 0 4 2 0 0 398
Piotr Miazga Piotr Miazga 15 styczeń 1991 0 0 0 0 0 0 0 0
Paweł Nędza Paweł Nędza 04 czerwiec 1997 5 5 0 5 3 1 0 396
Karol Opiela Karol Opiela 28 luty 2000 4 0 4 0 0 0 0 112
Łukasz Zabiega Łukasz Zabiega 09 sierpień 1993 0 0 0 0 0 0 0 0

Następny Mecz

13. 10. 2018, 16:00
Klasa okręgowa, Ocieka

Victoria
:
Głowaczowa

Ostatni Mecz

07. 10. 2018, 15:00
Klasa okręgowa, Majdan Królewski

Korona
1:0
Victoria

Tabela

P   Zespół M Pkt.
1 Stal II 9 27
2 Victoria Cz. 9 21
3 Radomyślanka 9 21
4 Lechia 9 18
5 Chorzelów 9 16
6 Korona 9 14
7 Victoria 9 14
8 Płomień 9 13
9 Olchovia 9 11
10 Chemik 9 11
11 Kamieniarz 9 10
12 Wiewiórka 9 8
13 Głowaczowa 9 7
14 Bielowy 9 6
15 Kaskada 9 6
16 Kolorado 9 3